در حال بارگذاری ...
 • پنجمین نشست عصر فرهنگ ملل به نشر الکترونیک می پردازد


  معاون فرهنگی موسسه فرهنگی ـ هنری و انتشارات بین المللی الهدی گفت: موضوع پنجمین نشست از سلسله برنامه های «عصر فرهنگ ملل»، نشر الکترونیک خواهد بود که این نشست، 29 دی برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ـ هنری و انتشارات بین المللی الهدی، وحید لک اظهار داشت: پس از چهار نشست فرهنگی با موضوع عمومی «عصر فرهنگ ملل» در نیمه دوم سال جاری، پنجمین برنامه از این سلسله نشست ها با موضوع «نشر الکترونیک و آینده پیش رو در ایران و جهان» به همت الهدی و میزبانی خانه هنرمندان ایران برنامه ریزی شده است.

  به گفته وی، بررسی فعالیت های بخش خصوصی و دولتی در حوزه نشر الکترونیک در ایران، نقش تجارت الکترونیک در جهان و تکنولوژی و تأثیر آن بر فرهنگ، عناوین فرعی پنجمین نشست عصر فرهنگ ملل است.

  لک ادامه داد: این نشست، میزبان حسین شیخ الاسلام، کارشناس ارشد فلسفه غرب، منتقد، نویسنده و پژوهشگر، مجید قاسمی، مدیر فیدبیو (سامانه تولید و توزیع کتاب الکترونیک در خاورمیانه) و امین نادری، مدیر بخش سوره مهر الکترونیک به عنوان سخنران خواهد بود.

  پنجمین نشست عصر فرهنگ ملل، روز دوشنبه 29 دی ماه از ساعت 16 در خانه هنرمندان ایران، واقع در خیابان طالقانی، شهید عباس موسوی شمالی (فرصت) برگزار می شود و عموم علاقه مندان می توانند از مباحث آن استفاده کنند.

  چهارمین نشست عصر فرهنگ ملل، هشتم دی ماه با موضوع بررسی آثار و افکار اونامونو (فیلسوف، شاعر و نویسنده اسپانیایی) و سخنرانی نجمه شبیری و خاویر ارناندث، اساتید دانشگاه های ایران و اسپانیا با استقبال فراوان علاقه مندان مواجه شد.


  نظرات کاربران (1)