در حال بارگذاری ...
 • با نام «وجود آسمانی»

  الهدی یک اثر جدید در دهه فجر روی پیشخوان نشر جهان برد


  ترجمه انگلیسی کتاب «وجود آسمانی» نوشته سیدابراهیم حسینی، توسط انتشارات بین المللی الهدی در ایام مبارک دهه فجر منتشر می شود.

  به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین الملللی الهدی، ترجمه انگلیسی کتاب «وجود آسمانی» نوشته سید ابراهیم حسینی در ایام مبارک دهه فجر منتشر می شود.

  این اثر که وضعیت زن در اسلام از دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را بررسی می کند، به سفارش اداره کل امور زنان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در قطع رقعی و 200 صفحه منتشر می شود.

  معصومه محمدی و ایوب دهقانکار ، مترجمان انگلیسی کتاب «وجود آسمانی» هستند که در حال حاضر مراحل انتشار آن در انتشارات بین المللی الهدی سپری می شود و در دهه مبارک فجر منتشر می شود.

  پیش از این نیز آثاری با محوریت امام خمینی (ره)، دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی از سوی این موسسه فرهنگی ـ انتشاراتی منتشر شده است که از آن جمله می توان به کتاب های «انقلاب اسلامی از دیدگاه اندیشمندان روس»، »امام خمینی و بیداری جهان اسلام» و «مبناگرایی و نواندیشی در راه و روش امام خمینی» به زبان فارسی و ترجمه کتاب «آداب الصلاه» به زبان فرانسه، که طی سال های اخیر منتشر شده است، اشاره کرد.


  نظرات کاربران