در حال بارگذاری ...
 • عرضه کتاب به ده زبان مختلف در اجلاس رهبران مذهبی و سیاسی جهان اسلام

  به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی، در حاشیه برگزاری ششمین اجلاس مجمع جهانی اهل بیت(ع) که با حضور رهبران مذهبی و سیاسی بیش از 130 کشور جهان در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاری است، نمایشگاه آثار فرهنگی جمهوری اسلامی ایران نیز برپا شده است.

  در این نمایشگاه کتاب هایی به ده زبان پر مخاطب بین المللی و با مضامین مختلف، از جمله انقلاب اسلامی، وحدت مذاهب، معرفی مشاهیر جهان اسلام، جریان شناسی گروه های تندرو و تکفیری و همچنین معرفی فرهنگ اسلامی - ایرانی در اختیار نخبگان مذهبی و سیاسی جهان اسلام قرار گرفته است.

  مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی با بیش از 100 عنوان کتاب از جمله اطلس شیعه، سرالصلاه امام خمینی(ره)، مجموعه زبرالحدید درباره معرفی پیشگامان بیداری اسلامی و کتاب های تازه منتشر شده خود همچون چهارده معصوم به زبان قزاقی، وهابیت، لهوف، پروانه های پراکنده و غیره و همچنین قرآن کریم به زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، روسی، اردو، ترکی آذری در این نمایشگاه شرکت کرده است.

  ششمین اجلاس مجمع جهانی اهل بیت(ع) از بیست و چهارم مرداد در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاریست و علاوه بر مؤسسه الهدی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و بنیاد فرهنگی امام رضا(ع)، آثار فرهنگی خود را در نمایشگاه جنبی این اجلاس عرضه کرده اند.


  نظرات کاربران