در حال بارگذاری ...
 • از سوی موسسه فرهنگی الهدی؛

  نشست دوم عصر فرهنگ ملل برگزار می شود


  دومین برنامه از سری نشست های عصر فرهنگ ملل، روز 19 آبان با موضوع «موقعیت فرهنگی ایران در جهان اسلام» از سوی موسسه فرهنگی و انتشارات الهدی و به میزبانی خانه هنرمندان برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ـ هنری و انتشارات بین المللی الهدی، در پی برگزاری نخستین نشست عصر فرهنگ ملل با موضوع «دیپلماسی فرهنگی و شاخصه های آن در جمهوری اسلامی»، دومین برنامه از این نشست ها برای دوشنبه، 19 آبان تدارک دیده شده است که طبق برنامه، قرار است صباح زنگنه (کارشناس مسائل خاورمیانه)، سیدمحمدحسین هاشمی (معاون فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رایزن سابق فرهنگی کشورمان در چند کشور اسلامی) و امیر موسوی (کارشناس حوزه بین الملل) در آن به سخنرانی بپردازند.

  این نشست، روز 19 آبان از ساعت 16 به میزبانی خانه هنرمندان ایران و در تالار استاد امیرخانی این خانه برگزار می شود و حضور در آن برای علاقه مندان آزاد است.

  قهرمان سلیمانی، معاون پژوهشی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و دکتر رضا ملکی، کارشناس مسائل بین الملل، سخنرانان نشست نخست عصر فرهنگ ملل بودند که روز 28 مهرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

  عصر فرهنگ ملل، عنوان برنامه مشترکی بین موسسه بین المللی الهدی و خانه هنرمندان است که تا پایان سال، ماهی یک نوبت برگزار خواهد شد.


  نظرات کاربران