در حال بارگذاری ...
 • آغاز سلسله نشست های عصر فرهنگ ملل با حضور ابراهیمی ترکمان


  نخستین برنامه از سلسله نشست های «عصر فرهنگ ملل» 28 مهرماه با موضوع «دیپلماسی فرهنگی و شاخصه های آن در جمهوری اسلامی ایران» و با حضور و سخنرانی رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ـ هنری و انتشارات بین المللی الهدی، اولین نشست از سلسله جلسات تخصصی «عصر فرهنگ ملل» که با همکاری خانه هنرمندان ایران برگزار می شود، به موضوع «دیپلماسی فرهنگی و شاخصه های آن در جمهوری اسلامی ایران» می پردازد.

  در این نشست که در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان ایران برپا می شود، قرار است دکتر ابوذر ابراهیمی ترکمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و دکتر رضا ملکی، کارشناس روابط بین الملل سخنرانی کنند. همچنین دکتر مجید سرسنگی، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران و حمیدرضا شاه آبادی، مدیرعامل موسسه فرهنگی ـ هنری و انتشارات بین المللی الهدی به عنوان میزبانان این برنامه، سخن خواهند گفت.

  این نشست، دوشنبه 28 مهرماه جاری از ساعت 16 برگزار خواهد شد.

  عصر فرهنگ ملل، نام سلسله نشست های فرهنگی است که به صورت ماهانه تا پایان امسال، مشترکاً از سوی انتشارات بین المللی الهدی و معاونت پژوهش خانه هنرمندان ایران به میزبانی خانه هنرمندان برپا می شود.

  خانه هنرمندان ایران در خیابان طالقانی، خیابان فرصت شمالی (شهید سیدعباس موسوی) واقع شده است و عموم علاقه مندان می توانند از این برنامه استفاده کنند.


  نظرات کاربران