در حال بارگذاری ...
  • ویژه نامه های دهه فجر از نشریات فرهنگی و تحلیلی ـ خبری مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، منتشر شد.

    ⚪️به منظور معرفی و عرضه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به جهانیان، مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اقدام به تولید و انتشار الکترونیک ویژه نامه های سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران کرده است.

    ⚪️به منظور معرفی و عرضه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به جهانیان، مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اقدام به تولید و انتشار الکترونیک ویژه نامه های سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران کرده است. ⚪️نسخه الکترونیک ویژه نامه های سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با عناوین «محجوبه شماره 317» به زبان انگلیسی، «الطاهره شماره 230» به زبان عربی و «اکو آو اسلام شماره 262» به زبان انگلیسی منتشر شده است. ⚪️برخی موضوعات این شمارگان شامل دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، گاهشمار انقلاب اسلامی ایران، ریشه های انقلاب اسلامی ایران، تحلیل نظریه پردازان غربی از نحوه شکل گیری، پیروزی و تدوام گفتمان انقلاب اسلامی در ایران، بررسی ریشه های بیداری اسلامی در گفتمان انقلاب اسلامی ایران و تحول و ارتقای حقوق زنان ایرانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می شود. ⚪️در پی گستردگی نفوذ فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در جهان امروز، مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی علاوه بر انتشار محدود فیزیکی نشریات، آن ها را به صورت گسترده در فضای مجازی نیز منتشر می کند. ⚪️نسخه الکترونیکی این نشریات از زمان واسپاری در پایگاه الکترونیکی رسمی آن به نشانی www.mahjubah.com ، http://www.al-tahirah.com و http://www.echoofislam.com در دسترس مخاطبین قرار گرفته است، نسخه الکترونیک این نشریه علاوه بر انتشار در سایت رسمی آن در صفحات اجتماعی مؤسسه نیز واسپاری شده است. بدین ترتیب بیش از 60.000 مخاطب صفحات جهان اسلام نیز به این مجله دسترسی خواهند داشت. ⚪️«اکوآواسلام» ماهنامه ای اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است که برای مخاطبان انگلیسی زبان یا آشنای به زبان انگلیسی با مدیر مسئولی محمدحسین احمدی، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی و سردبیری سید سعید کلاتی منتشر می شود. ⚪️«الطاهره» ماهنامه ای اجتماعی ـ فرهنگی است که مطالبی در زمینه الگوی خانواده اسلامی و زن مسلمان به مخاطبان عرب زبان یا آشنای به زبان عربی با مدیر مسئولی محمدحسین احمدی، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی و سردبیری حسین سرور ارایه می کند. ⚪️«محجوبه» ماهنامه ای اجتماعی ـ فرهنگی است که مطالبی را در زمینه الگوی خانواده اسلامی و زن مسلمان به مخاطبان انگلیسی زبان یا آشنای به زبان انگلیسی انگلیسی با مدیر مسئولی محمدحسین احمدی، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی و سردبیری مینا سلیمی ارایه می کند. زیربنای این مجله بر تربیت اسلامی و دیدگاه های ائمه معصومین(ع) بنا شده و امید است که خط و روش زندگانی ایشان برای خوانندگان ملموس شود


    نظرات کاربران