در حال بارگذاری ...
 • سالروز پیروزی افتخارآفرین انقلاب شکوهمند اسلامی ایران

  موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعین حریم انقلاب،همچنین بنیانگذار جمهوری اسلامی، امام راحل عظیم الشان(ره)، سالروز پیروزی افتخارآفرین انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را تبریک می گوید.

  پس از گذشت سی ونه سال از پیروزی حماسی انقلابی شکوهمند که در آن تمامی آموزه های دینی از عدالت و صلح و اندیشه ورزی بحق تا حمایت از مظلوم و استکبارستیزی نهفته است، 4 دهه افتخار را جشن می گیریم؛ جشنی که در آن عدالت جویان و حق طلبان از سراسر گیتی، خود را در آن شریک می دانند.

  اکنون ایران اسلامی با تکیه بر سابقه تمدنی خود و برخوردار از ملتی رشید و هوشمند، و با بهره مندی از هدایت های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)،  با پس زدن موانعی که گاه و بیگاه از سوی نظام جهانی سلطه در مسیر حرکتش قرار می گیرد، به سوی ایجاد تمدن نوین اسلامی رهسپار است و تمامی توطئه ها و تهدیدهای دشمنان، از جمله تهدیدهای اخیر رییس جمهور آمریکا نیز نخواهد توانست این کشور و ملت را مرعوب کند.

  انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بر آمده از آن، در طول حیات بابرکت خود، همواره منادی حق طلبی و مدافع زیستن با کرامت انسان ها در سراسر گیتی بوده و همیشه با  مستکبرانی که آزادی و کرامت را تنها برای جمع محدود خود و اسارت و ذلت را برای دیگران  می خواهند، سر ستیز داشته است.

  فریاد بلند عدالت خواهی و ظلم ستیزی ما همچنان بلند است؛ هر چند که شیاطین به دنبال ایجاد مانع برای ادامه حرکت این موج خروشان باشند؛ موجی که آسودگی را عدم خود می داند و هرگز دست از حیات به شرط استقلال، آزادی، عزت و سربلندی برنمی دارد.

   موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی تمام تلاش و جدیت خود را در راستای پیام رهبر معظم انقلاب که فرمودند "مسئولان کشور قدر این پدیده ی بی نظیر را بدانند و با استقامت کامل و روحیّه ی انقلابی و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت و از آرمانهای انقلاب دفاع کنند" مصروف می دارد و امیدوار است در سال پیش رو توفیقات خداوندی نیز نصیب خود گرداند. انشاءالله.


  نظرات کاربران