در حال بارگذاری ...
  • هفته دفاع مقدس و یاد رشادت های رزمندگان سلحشور اسلام گرامی باد.

    آخرین روز تابستان، یادآور حماسه ای باشکوه با روحی مملو از معنویت و عرفان و با جسمی سرشار از ایثار و فداکاری است. 31 شهریور هر سال، ملت غیور و از جان گذشته ایران که با تأسی از شهدای عاشورای حسینی، کربلایی دیگر در مرزهای ایمان و اعتقاد خود خلق کردند، حماسه ای را گرامی می دارند که در آن عزت و غرور ایرانی ـ اسلامی موج می زند.

    موسسه فرهنگی،هنری و انتشارات بین المللی الهدی که برآمده از نگاه فرهنگی جامع انقلاب اسلامی است، همانند دیگر ارگان ها و نهادهای جمهوری اسلامی ایران و نیز همگام با مردم انقلابی ایران عزیز، ایام هفته دفاع مقدس را گرامی می دارد و به روان پاک شهدای جنگ تحمیلی و امام شهدا درود می فرستد و سربلندی نظام اسلامی، مردم کشور و رهبر معظم انقلاب اسلامی را خواستار است.

    موسسه فرهنگی،هنری و انتشارات بین المللی الهدی همچنین تأکید می کند که تلاش های مذبوحانه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی در به حاشیه راندن گرامی داشت هفته دفاع مقدس هیچگاه ره به جایی نخواهد برد و حملاتی مانند آنچه در 31 شهریور در شهر اهواز رخ داد، در اراده آهنین مردم در پاسداشت از ارزش ها و آرمان های انقلاب و نظام اسلامی، کوچک ترین تأثیری نخواهد داشت.


    نظرات کاربران