در حال بارگذاری ...
 • ایرانگردی کتاب های الهدی با شرکت در 5 نمایشگاه استانی


  انتشارات بین المللی الهدی با بیش از 40 عنوان کتاب، طی 45 روز در 5 نمایشگاه کتاب استانی شرکت می کند.

  به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی با 43 عنوان کتاب به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، اردو و فرانسه در نمایشگاه کتاب استان های همدان، زنجان، اصفهان، مرکزی (اراک)، آذربایجان شرقی (تبریز) شرکت می­کند.

  از جمله آثار عرضه شده در این نمایشگاه ها می توان به «قلعه ها و دژهای ایرانی»، «انقلاب در مصر» نوشته حجت الاسلام هادی خسروشاهی، «فلسفه دکارت» نوشته رنه دکارت و ترجمه منوچهر صانعی دره بیدی، «فلسفه دین» از جان هیک و ترجمه بهزاد سالکی، مجموعه داستان­های انتقادی «جوا چوا حوا خوا» نوشته زینب برخورداری، «تاریخ هنر» و «تاریخ ایران» از مجموعه کتاب های ایران، «مسلمانان بریتانیا» اثری از محمد صدیق دلوار و حسین ندیم مالک با ترجمه محمدحسن فکری، «نگاشته هایی در باب تاریخ، زبان و فرهنگ ایران زمین» نوشته مرحوم دکتر سیروس ایزدی و «جریان های تصوف در آسیای مرکزی» نوشته احمد پاکتچی و ... به زبان فارسی اشاره کرد.

  همچنین کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» و «استخوان های خوک و دست های جذامی» نوشته مصطفی مستور به زبان روسی از جمله آثاری است که در این نمایشگاه عرضه شده است.

  جدیدترین آثار الهدی نیز که عبارتند از دیوان «مختوم قلی فراغی» به دو زبان فارسی و ترکمنی، «مبانی راهبردی در شکل گیری انقلاب اسلامی» نوشته سیدمحمد حسینی و «هدایت و مشورت در اسلام» نوشته جواد اژه ای با ترجمه عربی در نمایشگا های استانی به مخاطبان عرضه می­شود.

  آثار موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی با همکاری شرکت تعاونی کارکنان موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در این نمایشگاه­های استانی عرضه می شود.

  این نمایشگاه ها به ترتیب در شهرهای همدان، زنجان، اصفهان، مرکزی (اراک) و آذربایجان شرقی (تبریز) برگزار می شود.

  نمایشگاه های کتاب استانی در هر یک از استان ها به مدت یک هفته برگزار می­شود و حضور موسسه بین المللی الهدی در این پنج نمایشگاه از دوم شهریورماه در همدان، آغاز و تا 13 مهرماه در تبریز ادامه دارد.


  نظرات کاربران